Menu
Your Cart

Swan Bitkisel Kapsülü

Swan Bitkisel Kapsülü
Swan Bitkisel Kapsülü
Swan Bitkisel Kapsülü
Swan Bitkisel Kapsülü
Yeni
Swan Bitkisel Kapsülü
Swan Bitkisel Kapsülü
Swan Bitkisel Kapsülü
Swan Bitkisel Kapsülü
Swan Bitkisel Kapsülü

HHS SWAN BİTKİSEL KAPSÜL

Hhs Swan Bitkisel Kapsül Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Hhs Swan Bitkisel 60 Kapsül

Hhs Swan Bitkisel 60 Kapsül İzin Belge:

Swan Bitkisel Kapsül ürünü T.C. Gıda Tarım ve Köyişleri Bakanlığının izni ile HHS BİTKİSEL VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ A.Ş. tarafından üretilmiştir.

Hhs Swan Bitkisel 60 Kapsül İçindekiler:

Swan Bitkisel Kapsül ürünü içerisinde; Matcha, Yeşil Çay, Nar Ekstresi, L. Carnitine, Vitamin C, Vitamin B1, Vitamin B2, Magnesium bulunmaktadır.

Hhs Swan Bitkisel 60 Kapsül Kullanımı:

Swan Bitkisel Kapsül kullanılışı; Günde 2 defa sabah ve akşam yemeklerinden 30 dk önce  1 yada 2 kapsül kullanılması tavsiye edilir. Tavsiye edilen dozaj geçilmemelidir.

Hhs Swan Bitkisel 60 Kapsül Yan Etkileri:

Swan Bitkisel Kapsül Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hhs Swan Bitkisel 60 Kapsül Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Hhs Swan Bitkisel 60 Kapsül Muhafaza ve Uyarı:

  • Hhs Swan Bitkisel Kapsül Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hhs Swan Bitkisel Kapsül ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hhs Swan Bitkisel Kapsül ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Hhs Swan Bitkisel 60 Kapsül ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok: Stokta
  • Model: HHS301
199 satıldı
Görüntülenme: 931
129,00 TL