HHS

   Bir başka deyişle; Her Hastaya Sağlık..

    HHS Bitkisel Ürünler olarak 02 ocak 2002 kurulduk.

     Sağlığı ilgilendiren bitkisel ürünlerin sadece eczanelerde satılması gerektiği felsefesiyle yola çıktık ve bunun mücadelesini verdik.

     Bitkisel ürünleri profesyonel manada eczanelere ilk taşıyan, reklamlarla tüketiciyi eczanelere ilk yönlendiren bir bitkisel dağıtım şirketi olduk.  

     Ürün portföyümüzü oluştururken çok seçici davranıyoruz. 
Kalitesine inanmadığımız, tatmin garantisi olmayan ürünleri listemize koymuyoruz.  
Seçtiğimiz ürünün şahsımızı, ekibimizi ve özellikle de eczacımızı temsil edecek kalitede bir ürün olmasına dikkat ediyoruz.

     Eczacılar en yakın sağlık danışmanımızdır.

     HHS Bitkisel Ürünler olarak eczanelerin güven veren mekan, eczacıların da elit bir kesim olduğunun bilincindeyiz.  O yüzden seçtiğimiz ürünün eczacımızın yüzünü kızartmayacak bir ürün olmasına dikkat ediyoruz..

     Depolardan belki de en önemli farkımız, dağıtımını yaptığımız ürünün tanıtımını da yapmak. Bunun için, gerek çeşitli etkinlikler düzenlemek ve gerekse düzenlenen etkinliklere sponsor olmak gibi faaliyetlerimiz var.

Dağıtımını üstlendiğimiz ürünlerin medya da tanıtımı için de yoğun faaliyet göstermekteyiz. Bununla ilgili tanıtım birimimiz yazılı, görsel ve işitsel çalışmalar yapmaktadır. Özellikle radyolarda tanıtım faaliyetlerine ağırlık vermekteyiz.

     Bugün Türkiye’de Ankara’nın batısında bulunan ve Türkiye nüfusunun 2/3 ünü oluşturan 20 ilde aktif olarak tanıtım ve dağıtım yapmaktayız. Sürekli artan kadromuzu her geçen gün daha da güçlendirmekteyiz. Gerek ürün ve gerekse kadro olarak gelişen dünya şartlarına uyum sağlıyoruz. İlk olma özelliğimizi sürekli taze tutmaya gayret ediyoruz..

         Dünyada tanınan henüz Türkiye’de tanınmayan rüştünü ispatlamış kaliteli ürünleri eczanelerimize ve piyasaya kazandırmak için faaliyetlerimiz devam etmektedir.

     Daha güzel ve daha kaliteli ürünlerle buluşmak dileği ile..

 

     Doğru kullanılmadığı zaman bitkiden istenilen verim alınamaya bilir. O yüzden rasgele kullanılmamalıdır.

HHS

BİTKİSEL ÜRÜNLER  

Tanıtım&Dağıtım